Remis z Liswartą Krzepice

Siódmy mecz kontrolny zakończył się wynikiem 3:3. Gospodarze postawili wysoko poprzeczkę lecz Naprzód się nie przestraszył gości, którzy zajmują 6 pozycję w klasie okręgowej. Początek spotkania oczywiście przespaliśmy i juz w 2 minucie przegrywamy. Następna bramka wpadła w przeciągu 15 min i nic nie wynikało z tego ze słabo graliśmy ponieważ przeciwnicy trafili nam bramki z naszych indywidualnych błędów. Do końca pierwszej połowy, wynik nie uległ już zmianie. Jednak druga połowa zasłużenie dla Naprzodu. Dominowaliśmy w każdej formacji, dlatego też dochodziliśmy do sytuacji bramkowych. Wszystkie 3 bramki dla naszego zespołu padły z akcji. Prowadziliśmy wynikiem 2:3 do 90 gdzie pod koniec meczu przez chwilę nie uwagi straciliśmy bramkę. W doliczonym czasie, Naprzód próbował strzelić lecz się nie udało i zakończyliśmy spotkanie remisem.