TOMASZ PEŁKA NIE JEST JUŻ SZKOLENIOWCEM PIERWSZEJ DRUŻYNY

TOMASZ PEŁKA PROWADZIŁ DRUŻYNĘ SENIORÓW OD 2017 ROKU. W POPRZEDNIM SEZONIE SPEŁNIAŁ RÓWNIEŻ FUNKCJĘ GRAJĄCEGO TRENERA . W TYM SEZONIE 2018/2019 ROZEGRAŁ TYLKO DWA SPOTKANIA I ZALICZYŁ JEDNĄ ASYSTĘ W MECZU Z LISWARTĄ POPÓW. W MECZU DERBOWYM TOMASZ DOZNAŁ KONTUZJI KTÓRA GO WYKLUCZYŁA NA DŁUGI CZAS Z GRY W PIŁKĘ. JEST TO SPORE OSŁABIENIE ZESPOŁU JEDNAK TRENER W RUNDZIE JESIENNEJ ZAKOŃCZYŁ SEZON Z DRUŻYNĄ NA 5 MIEJSCU. RUDNA WIOSENNA NIE NALEŻY DO UDANYCH PONIEWAŻ WYGRAŁ TYLKO TRZY RAZY I ZAKOŃCZYŁ SEZON NA 11 LOKACIE UTRZYMUJĄC ZESPÓŁ PRZED SPADKIEM. TRENER WPROWADZIŁ DO ZESPÓŁ SZEŚCIU JUNIORÓW W WIEKU OD 15 DO 17 LAT. W PODSTAWOWYM SKŁADZIE OSTATNIE DWA SPOTKANIA GRAŁO 4 JUNIORÓW.

TOMASZ PEŁKA: Nadszedł czas na zmiany. Chciałem oczywiście podziękować zarządowi zawodnikom za zaufanie i współprace na linii trener-zawodnik, trener-zarząd. Ja ostatecznie zrezygnowałem tylko z trenowania pierwszego zespołu natomiast dalej pozostaję zawodnikiem Naprzodu Ostrowy. Moja rezygnacja wiąże się przede wszystkim z przyszłością. Mam plan wrócić na boisko a przede mną jest najważniejszy okres odbudowy tego co straciłem w wyniku kontuzji. Jako trener nie mógłbym trenować ponieważ teraz muszę się skupić tylko i wyłącznie na sobie. Oczywiście jeżeli mój następca będzie potrzebował pomocy jestem jak najbardziej otwarty ponieważ znam chłopaków można powiedzieć że od podszewki. Mamy w drużynie 6 a nawet 7 juniorów. Oni potrzebują wzorców którymi są przede wszystkim ich starsi koledzy. Oni są przyszłością Naprzodu. Oczywiście dalej zostaję w Naprzodzie jako trener drużyn młodzieżowych. Rozwój w tych grupach jest najważniejszy a to od nas trenerów zależy ilu wychowanków dojdzie do pierwszej drużyny Naprzodu.

LKS NAPRZÓD OSTROWY ŻYCZY CI JAK NAJSZYBSZEGO POWROTU NA BOISKO