Z liderem Olimpią Truskolasy

Kolejny pojedynek z liderem

Dnia 16 kwietnia o godz 17.00 odbędzie się spotkanie pomiędzy dwoma drużynami, które wiosną prezentują bardzo dobrą formę piłkarską. Gospodarze od początku rundy wiosennej nie przegrali żadnego meczu a tym bardziej u siebie zdobyli komplet punktów nie tracąc przy tym żadnej bramki. Olimpia Truskolasy również jeszcze w tej rundzie nie zaznał smaku porażki i zdobyła komplet punktów we wszystkich spotkaniach. Mecz w Ostrowach przyniesie wiele emocji ponieważ to Naprzód musi się przede wszystkim zrewanżować za mecz z jesieni (porażka 5:3) także to Naprzodowi potrzebne są punkty aby móc się utrzymać w strefie neutralnej. Dlatego tez lider może być liderem ale tylko do spotkania z naszą drużyną bo my nie jesteśmy chłopcami do bicia i za darmo nie rozdajemy punktów a walczymy o pełną pulę.

Kibiców zapraszamy na stadion przy ulicy Sportowej 33 - udowodnijcie po raz kolejny że jesteście najliczniejszą grupą w rozgrywkach A - klasowych