Turniej Andrzejkowy Naprzód CUP 2017 - Orlik
Termin: 26.11.2017 NIEDZIELA godz. 8.45 (Losowanie)
Organizatorzy: LKS NAPRZÓD OSTROWY, POWIATOWE ZRZESZENIE LZS, STAROSTWO POWIATOWE W KŁOBUCKU
Cel imprezy:
- Popularyzacja piłki nożnej
- Integracja środowiska poprzez sport
- Zabawa poprzez ruch
- Zdrowa rywalizacja
Regulamin Turnieju „Naprzód Ostrowy Cup ”
- Uczestnictwo:
- W turnieju „Naprzód CUP 2017” uczestniczy 10 zespołów składających się z 10 zawodników, urodzonych w 2007 roku lub młodsi.
- Opiekun zespołu przed pierwszą rozgrywką powinien zgłosić się do Organizatora turnieju w celu przekazania listy zawodników, aktualnych (podstemplowanych) legitymacji szkolnych wszystkich zawodników oraz pisemnej akceptacji warunków ‘’Regulamin Turnieju”.
- W trakcie turnieju wszystkich zawodników, trenerów i kibiców obowiązują zasady „fair play”.
- Wszyscy zawodnicy zobowiązani są posiadać stroje sportowe.
- Zasady gry:
- W meczu uczestniczy bezpośrednio 4 zawodników w polu plus bramkarz.
- Czas gry: 12 minut, bez zmian połów.
- Rzuty z autu wykonywane są nogą do wysokości kolan.
- Zmiany zawodników hokejowe.
- Po złapaniu przez Bramkarza piłki z akcji, bramkarz wznawia grę dowolnie.
- Turniej zostanie rozegrany piłką o rozmiarze 4.
- Rzuty karne będą wykonywane z odległości 7 m.
- Nie wolno wykonywać wślizgów.
- Kary:
- Zawodnikom za niesportowe zachowanie grożą kary wskazane decyzją sędziego:
- 2 minuty
- 5 minut
- Punktacja:
- Za zwycięstwo w meczy drużyna otrzymuje 3 punkty, za remis 1 punkt, za porażkę 0 punktów.
- O miejscu decyduje liczba punktów, bezpośredni pojedynek, bramki strzelone/stracone.
- Mała tabela.
- Zasady finansowania:
- Koszty organizacyjne turnieju pokrywają wszystkie zespoły biorące udział w turnieju w wysokości 250 zł wpisowego.
- Nagrody:
- Drużyna za miejsce 1-10 otrzymują medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe
- 1-3 drużyny otrzymają puchary
- Nagrody indywidualne (medale): dla Najlepszego Bramkarza, Najlepszego Strzelca, Najlepszego Zawodnika Turnieju.
- Zgłoszenia do turnieju:
- wpłata wpisowego u Organizatora.
- System rozgrywek:
- W turnieju może wziąć udział max. 10 zespołów w jednej kategorii wiekowej (2007-2010) , podzielonych na dwie grupy po 5 zespoły.
- Mecze będą rozgrywane na jednym boisku.
- W grupach rozgrywki odbywać się będą na zasadzie każdy z każdym.
- Pierwsze 2 zespoły z grupy wychodzą i grają mecze półfinałowe.
- Zwycięscy meczy wchodzą do finału, przegrani grają mecz o 3 miejsce.
- Zespoły z 3 miejsca grają mecz o 5 miejsce w turnieju.
- Zespoły z 4 miejsca grają mecz o 7 miejsce w turnieju.
- Zespoły z 5 miejsca grają mecz o 9 miejsce w turnieju.
- Postanowienie końcowe:
- Organizator zapewnia posiłek w trakcie turnieju dla uczestników.
- Organizator zapewnia pierwszą pomoc przy urazach w czasie gry, natomiast nie ponosi odpowiedzialności prawnej za stan zdrowia uczestników i udział w rozgrywkach osób chorych. Osoby biorące udział w rozgrywkach powinny podać się wcześniejszym we własnym zakresie badaniom lekarskim umożliwiającym udział w turnieju.
- Organizator nie wymaga oświadczenia pisemnego rodziców/ opiekunów zezwalających na udział zawodnika w turnieju w dniu 26.11.2017, spoczywa to na trenerze drużyny.
- Uczestnicy turnieju w dniu 26.11.2017 ubezpieczają się we własnym zakresie, organizator nie ubezpiecza zawodników.
- Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w regulaminie w dniu turnieju.
- Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione i zagubione w trakcie turnieju.
DRUŻYNY:
NAPRZÓD OSTROWY I
SOKÓŁ OLSZTYN
ORLIK BLACHOWNIA
PŁOMIEŃ CZARNY LAS
MARATON WALEŃCZÓW
LOTNIK KOŚCIELEC
STRADOM CZĘSTOCHOWA
VICTORIA CZĘSTOCHOWA
NAPRZÓD OSTROWY II
GRUPA 1
GRUPA 2
MECZE :
9.00 – 9.12 |
A4 – A5 |
- |
- |
9.14 – 9.26 |
B4 – B5 |
- |
- |
9.27 – 9.39 |
A1 – A2 |
- |
- |
9.41 – 9.53 |
B1 – B2 |
- |
- |
9.55 – 10.07 |
A3 – A5 |
- |
- |
10.09 – 10.21 |
B3 – B5 |
- |
- |
10.23 – 10.35 |
A4 – A1 |
- |
- |
10.37 – 10.49 |
B4 – B1 |
- |
- |
10.51 – 11.03 |
A2 – A3 |
- |
- |
11.05 – 11.17 |
B2 – B3 |
- |
- |
11.19 – 11.31 |
A5 – A1 |
- |
- |
11.33 – 11.45 |
B5 – B1 |
- |
- |
11.47 – 11.59 |
A4 – A2 |
- |
- |
12.01 – 12.13 |
B4 – B2 |
- |
- |
12.15 – 12.27 |
A3 – A1 |
- |
- |
12.29 – 12.41 |
B3 – B1 |
- |
- |
12.43 – 12.55 |
A5 – A2 |
- |
- |
12.57 – 13.09 |
B5 – B2 |
- |
- |
13.11 – 13.23 |
A4 – A3 |
- |
- |
13.25 – 13.37 |
B4 – B3 |
- |
- |
13.39 – 13.51 |
PÓŁFINAŁ A1 – B2 |
- |
- |
13.53 – 14.05 |
PÓŁFINAŁ B1 – A2 |
- |
- |
14.07 – 14.19 |
MECZ O 9 MIEJSCE |
- |
- |
14.21 – 14.33 |
MECZ O 7 MIEJSCE |
- |
- |
14.35 – 14.47 |
MECZ O 5 MIEJSCE |
- |
- |
14.49 – 15.01 |
MECZ O 3 MIEJSCE |
- |
- |
15.05 – 15.25 |
FINAŁ |
- |
- |