Wsparcie z zewnątrz... Dziękujemy

Jak wiadomo naprzód tylko i wyłącznie utrzymuje się z dotacji gminnej. Dzięki wielu ludziom dobrej woli możemy się rozwijać i trzymać przyzwoity poziom organizajno-sportowy. Zarząd Naprzodu serdecznie dziękuję sponsorom którzy przyczynili się do zakupu stroi sportowych, sprzętu sportowego oraz dresów dla wszystkich grup w naszym klubie.

Usługi Remontowo-Budowlane Andrzej Jankowski, Mateusz Jankowski,
Firma Sudpack
Rodzice - pieniądze ze składek,
Bratex-Dach Rafał Mszyca,
Firma Ziar-pol Tomasz Wypych
Wspólnota gruntowa
I anonimowi darczyńcy

Razem budujemy przyszłość a organizacja w naprzodzie znacznie się poprawiła a owocem tej pracy będzie po raz pierwszy w historii klubu wygląd zewnętrzny naszych zawodników. Dzięki sponsorom udało nam się zakupić 87 szt dresów dla wszystkich dzieciaków, juniorów i seniorów. W tym roku również będziemy startowali w programie klub gdzie dotacja z tego programy jest dla nas dużym wsparciem finansowym. Zarząd dalej chce współpracować z ludźmi dobrej woli. Razem zbudujemy przyszłość. Jeszcze raz serdeczne dziękujemy.