Pierwsze " koty za płoty"...

W pierwszym sparingowym spotkaniu seniorzy Naprzodu zremisowali 3:3 (1:1) z drużyną LZS Rudniki (liga okręgowa - Opole)

Na trudnym zmarzniętym boisku na Limanowskiego w Częstochowie przyszło rozegrać pierwszy sparingowy pojedynek naszym zawodnikom. Od początku lepiej radzili sobie aasi przeciwnicy i to oni mieli przewagę w pierwszych 30 minutach meczu co udokumentowali strzeleniem bramki na 1:0 po indywidualnym błędzie naszego obrońcy

Jednak jeszcze przed przerwą po jednej z nielicznych naszych akcji Marcin Pełka wyrównuje stan meczu do przerwy 1:1. Po przerwie to nasz zespół coraz śmielej sobie poczynał na trudnym terenie co zaowocowało błędami przeciwników w obronie co dało nam najpierw bramkę na 2:1, a potem na 3:1 obie bramki zdobył Mateusz Ciesielski. I gdy wydawało się że pierwszy sparing będzie wygrany oddaliśmy inicjatywę i zespół z Rudnik doprowadził do remisu.

W tym okresie najważniejsze jest "ładowanie akumulatorów" , a efekty mają przyjść z początkiem ligowego sezonu. Kolejny sparing zagramy w następny weekend tym razem z zespołem A klasy opolskiej Budowlanymi Strojec (dokładny termin i godzina będzie podana wkrótce)

Skład: Piech Łukasz; Pełka Piotr; Kobyłkiewicz Dominik; Kotyl Marcin; Czyż Bartek; (46 Kasprzyk Bartek); Szewczyk Dariusz (80" Czyż Bartek); Pełka Tomasz; Jędrczak Bartek; Ciesielski Mateusz; Idzikowski Szymon (35" Szczypiór Łukasz); Pełka Marcin