Prace Gospodarcze

Dnia 28.04.2018 Został zrobiony chodnik w koło budynku klubowego. Pracowali przy tym zawodnicy, rodzice oraz zarząd Naprzodu Ostrowy: Norbert Magdziarz, Jerzy Orszulak, Dominik Kobyłkiewicz, Rafał Mszyca, Marcin Kotyl, Wojciech Szczypiór, Michał Kotyl, Dariusz Szewczyk, Andrzej Kasprzyk, Szymon Idzikowski, Pełka Tomasz, Leszek Karoń,

Dnia 23.03.2018 został uruchomiony nowy nabytek Naprzodu

W połowie listopada zarząd Naprzodu wystąpił do gminy z propozycją pozyskania starego walca do prac gospodarczychprzede wszystkim do utrzymania głównej płyty oraz boiska bocznego.

Nasz nowy nabytek niestety parę ostatnich lat spędził w tzw pokrzywach dopiero wczoraj warunki atmosferyczne pozwoliły nam odpalić maszynę na nowo.Wielka w tym zasługa Czarka Zawady i Zbigniewa Wolnego którzy byli odpowiedzialni za przywrócenie maszyny do życia.Dzięki pomocy Pawła Leśnikowskiego, który wypożyczył akumulatory i niezawodnego kierowcy Krzysztofa Piecha maszyna około godziny 13 zawitała na Sportową 33.

Teraz pozostaje nam naprawić kilka drobnych usterek zakupić własne akumulatory i miejmy nadzieję że maszyna będzie nam służyć długi lata.

Osobom które były zaangażowane w naprawę serdecznie DZIĘKUJEMY!!!

Dnia 4.01.2017 zostały zakończone prace związane z położeniem podłogi  w pomieszczeniu gospodarczym wewnątrz klubu. Dziękujemy Marcinowi Szczypiorowi za wkład w pracę na rzecz klubu!

Dnia 21.10.2017 Zarząd i piłkarze LKS Naprzód Ostrowy pracował nad podłączeniem klubu do kanalizacji gminnej. Prace zostały ukończone. Pracowali: Norbert Magdziarz, Rafał Mszyca, Jurek Orszulak, Zbigniew Wolny, Krzysztof Wolny, Michał Kotyl, Karol Szewczyk, Dominik Kobyłkiewicz. Podziękowanie przede wszystkim za pomoc dla Roberta Ziętala który uporał się z problemem napotkanym podczas kopania.

Dnia 22.12.2017 Zarząd i piłkarze LKS Naprzód Ostrowy pracował przy workowaniu opału na zimę. Pracowali: Marcin Kotyl, Marcin Pełka, Tomasz Wypych, Dominik Kobyłkiewicz, Krzysztof Wolny, Tadeusz Owczarek, Krzysztof Solecki, Norbert Magdziarz

Uwaga. Wystąpił nieoczekiwany błąd! Prosimy spróbować później.
dd8f775f1e1d5e0aff3d2dfae861a9111c23986a
Przepraszamy. Wystąpił błąd naszego serwera