Porażka w zaległym spotkaniu

W sobotę drużyna seniorów rozegrała zaległe z 6 kolejki wyjazdowe spotkanie w Wręczycy Wielkiej z tamtejszym Sokołem. Naprzód pomimo trudności z zebraniem składu udał się na to spotkanie bez stoperów i z kontuzjowanym bramkarzem. Pierwsze 3 minuty to dwie akcje gospodarzy i dwubramkowe prowadzenie, które mocno podcięło skrzydła podopiecznym Tomasza Pełki. Po szybko straconych bramkach i zamianie pozycji kilku zawodników nasza drużyna nieco nawiązała walkę i po strzale Dominika Kobyłkiewicza zmniejszyła rezultat spotkania w 23 minucie. Kolejny błąd młodziutkich obrońców i bramka do szatni.

Po zmianie stron grający trener otrzymawszy podanie od Szymona Idzikowskiego wymanewrował obrońcę i bramkarza w polu karnym i skierował piłkę do pustej bramki Sokoła. W 79 minucie spotkania gospodarze znów uciekają nam na dwubramkowe prowadzenie a minutę później ponownie Tomasz Pełka niweluje rozmiary porażki. Ostatnie 2 minuty meczu wyglądały podobnie jak pierwsze gdzie w krótkim odstępie czasu tracimy dwie bramki i wracamy bez punktu.

Dziękujemy kibicom za wsparcie w rundzie jesiennej i zapraszamy na rewanże wiosną