Weekendowe turnieje młodzieży

Druga edycja "Pankowiaczka" z udziałem naszej drużyny, która swą rywalizację zakończyła na 5 miejscu a nagrodę indywidualną najlepszego piłkarza turnieju otrzymał Sebastian Karoń

FAZA GRUPOWA:

Grupa A:

M-GOKiS Praszka 0-1 AS Lubliniec
(Florian Pielok)

KS Panki 0-0 Skra Częstochowa

M-GOKiS Praszka 1-1 KS Panki
(Hubert Zaremba - Mateusz Orman)

AS Lubliniec 0-1 Skra Częstochowa
(Marcel Pruban)

M-GOKiS Praszka 0-3 Skra Częstochowa
(Jakub Zmarzliński, Kacper Kożuch, Bartosz Purgal)

AS Lubliniec 2-0 KS Panki
(Jakub Knejski x2)

Tabela grupy A:
1. Skra Częstochowa
2. AS Lubliniec
3. KS Panki
4. M-GOKiS Praszka

Grupa B:

OKS Olesno 5-1 UKS Raków
(Jan Dębski x2, Paweł Dębski, Grzegorz Siemski, Franciszek Wójcik – Bartłomiej Łojszczyk)

Naprzód Ostrowy 5-0 WKS Wieluń
(Sebastian Karoń, Kacper Żurawski x3, sam.)

OKS Olesno 3-2 Naprzód Ostrowy
(Jan Dębski x2, Grzegorz Siemski – Sebastian Karoń x2)

UKS Raków 1-2 WKS Wieluń
(Bartłomiej Łojszczyk - Błażej Sztandera x2)

OKS Olesno 3-0 WKS Wieluń
(Jan Dębski, Paweł Dębski, Grzegorz Siemski)

UKS Raków 2-4 Naprzód Ostrowy
(Bartłomiej Łojszczyk, Bartłomiej Kaleta - Damian Karoń x2, Sebastian Karoń x2)

Tabela grupy B:
1. OKS Olesno
2. Naprzód Ostrowy
3. WKS Wieluń
4. UKS Raków Częstochowa

FAZA PUCHAROWA:

Baraż o wejście do półfinału I:
KS Panki 2–1 Naprzód Ostrowy
(Filip Piskorski x2 – Sebastian Karoń)

Baraż o wejście do półfinału II:
AS Lubliniec 4–2 WKS Wieluń
(Jakub Knejski x2, Maksymilian Balwierz x2 - Szymon Soliński, Łukasz Spychała)

Mecz o 7. miejsce:
UKS Raków Częstochowa 2-0 M-GOKiS Praszka
(Bartłomiej Łojszczyk, Oliwier Opala)

Mecz o 5. miejsce:
Naprzód Ostrowy 1-1 (k. 2-0) WKS Wieluń
(Sebastian Karoń - Mateusz Markuciński)

Półfinał I:
Skra Częstochowa 0-1 KS Panki
(Filip Piskorski)

Półfinał II:
OKS Olesno 0-3 AS Lubliniec
(Jakub Knejski x2, Maksymilian Balwierz)

Mecz o 3. miejsce:
Skra Częstochowa 0-1 OKS Olesno
(Mateusz Struzik)

Finał:
AS Lubliniec 1-0 KS Panki
(Jakub Knejski)

Klasyfikacja końcowa:

1. Akademia Sportowa Lubliniec
Kacper Jureczko, Cezary Smołka, Jakub Knejski, Maksymilian Balwierz, Florian Pielok, Bartłomiej Radecki, Kacper Ciosek, Kacper Sikora, Alexander Dawidziak. Trener: Piotr Bogacki.

2. Klub Sportowy Panki
Marcin Szlązak, Maksymilian Hyra, Miłosz Izydroczyk, Mateusz Orman, Przemysław Szopa, Konrad Chrzęstek, Mateusz Płaska, Bartosz Kiepura, Filip Piskorski, Jakub Drynda, Mateusz Nicpoń, Igor Rubik. Trener: Robert Hyra. Kierownik drużyny: Grzegorz Kemuś.

3. OKS Olesno
Marek Janicki, Jakub Lubojański, Jan Dębski, Paweł Dębski, Mateusz Struzik, Grzegorz Siemski, Adam Psyk, Alex Górok, Franciszek Wójcik, Mateusz Bawej, Michał Piecuch. Trener: Andrzej Wiecha.

4. Skra Częstochowa
Aleks Chmielarz, Wiktor Pietrzykowski, Jakub Zmarzliński, Karol Mizera, Kacper Kożuch, Aleksander Szpręgiel, Bartosz Purgal, Aleksander Świąc, Oliwiar Dłubak, Marcel Pruban. Trener: Michał Szpręgiel. Kierownik drużyny: Lucyna Kożuch.

5. Naprzód Ostrowy
Piotr Kobyłkiewicz, Damian Karoń, Sebastian Karoń, Kacper Orszulak, Dariusz Bednarski, Bartłomiej Kobyłkiewicz, Wiktor Gruszyński, Kacper Żurawski, Bartłomiej Mszyca, Karol Juchnik. Trener: Dariusz Bednarski. Kierownik drużyny: Leszek Karoń.

6. WKS Wieluń
Maciej Kolman, Maciej Grzelak, Mateusz Markuciński, Krystian Sztandera, Mikołaj Kołodziej, Kamil Przebierała, Szymon Soliński, Kacper Szeliga, Błażej Sztandera, Łukasz Spychała, Krzysztof Tronina. Trener: Arkadiusz Tomczyk. Kierownik drużyny: Honorata Freus-Grzelak.

7. UKS Raków Częstochowa
Kamil Frukacz, Kacper Brandys, Tymon Widerzyński, Alex Widerzyński, Mateusz Kluszewski, Bartłomiej Kaleta, Marcel Szydzisz, Jakub Łojszczyk, Bartłomiej Łojszczyk, Ksawier Kisiel, Oliwier Opala. Trener: Robert Olbiński. Kierownik drużyny: Robert Opala.

8. M-GOKiS Praszka
Michał Szyszka, Hubert Zaremba, Patryk Kałwak, Oliwier Klimiński, Jakub Matusiak, Olaf Morawiak, Igor Korzeniowski, Mateusz Pilak, Krzysztof Wilk, Piotr Pietruszka.

Nagrody indywidualne:

Najlepszy piłkarz: Sebastian Karoń (Ostrowy)
Król strzelców: Jakub Knejski (Lubliniec)
Najlepszy bramkarz: Marcin Szlązak (Panki)

Piłkarskie talenty: Maksymilian Hyra (Panki), Sebastian Karoń (Ostrowy), Krystian Sztandera (Wieluń), Mateusz Struzik (Olesno), Ksawery Kisiel (Raków), Aleks Chmielarz (Skra), Michał Szyszka (Praszka), Bartłomiej Radecki (Lubliniec)

źródło informacji: http://kspanki.futbolowo.pl/news,2919982,as-lubliniec-wygrywa-pankowiaczka-.html

III edycja Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej Halowej Trampkarzy Starszych (rocznik 2002 i młodsi)

Utworzona drużyna Naprzodu specjalnie na ten turniej zajęła 3 miejsce

Wyniki III Mikołajowego Turnieju Piłki Nożnej Halowej Trampkarzy Starszych (rocznik 2002 i młodsi) pod patronatem Wójta Gminy Miedźno i Prezesa CzOZPN

Grom Miedźno zieloni – Grom Miedźno niebiescy 3:0

bramki:Dawid Jędrysiak, Maciej Konieczny 2

Naprzód Ostrowy – Liswarta Popów 5:0