Zwycięstwo na koniec rozgrywek

W ostatniej już kolejce ,,a'' klasy do rozegrania pozostał mecz z ostatnim w tabeli Maratonem Waleńczów. Niestety mecz nie układał się za dobrze w pierwszej połowie, która zakończyła się remisem,a bramkę strzelił Dominik Kobyłkiewicz po asyście Bartosza Jędrczaka. W drugiej połowie Naprzód zdecydowanie przeważał. Udowodnił to strzelając kilka bramek miejscowej drużynie. Bramki dla naszego zespołu zdobywali Marcin Pełka, Mikołaj Szymonik, Tomasz Wypych i dwukrotnie Jerzy Chłód. Mecz zakończył się ostatecznie wynikiem 6-1 i mogliśmy z uśmiechem zakończyc ten jakże trudny sezon.

Bardzo dziękujemy wszystkim kibicom za doping, wspieranie drużyny na wyjazdach i wsparcie. Oby  kolejny sezon był zdecydowanie lepszy i przysporzył więcej radości zarówno kibicom jak i samych zawodnikom.

Powiązana galeria: