BAL SPORTOWCA

Bal sportowców jest jednym z głównych wydarzeń z życia klubu

Niezmiernie miło było nam gościć podczas balu:

- Pana Krzysztofa Soleckiego wraz z małżonką (Honorowy prezes klubu LKS NAPRZÓD OSTROWY)

- Pana Adama Krawczyka wraz z małżonką (Prezes wspólnoty gruntowej wsi Ostrowy nad Okszą)

- Pana Ryszarda Wojciucha wraz z małżonką (Partner klubowy z Węgierskiej Górki)

- Rodziców naszych najmłodszych adeptów piłki nożnej

- Sportowców z małżonkami oraz wszystkich gości balu

Podczas balu bawiliśmy się na parkiecie z zespołem

„PRZYJACIELE”

Bal wypełniały potrawy przygotowane przez niezawodne i najlepsze kucharki oraz kelnerki pod słońcem, na czele z szefową kuchni panią

IRENĄ

Bal sportowca co roku ma swoją tradycję więc Naprzód podsumował rok 2018 a podczas balu nastąpiła ceremonia wręczenia wyróżnień w czterech kategoriach:

KIBIC ROKU 2018

ODKRYCIE/MŁODZIEŻOWIEC ROKU 2018

BRAMKA/ZAGRANIE/INTERWENCJA ROKU 2018

SPORTOWIEC ROKU 2018

Wybór kibica roku był jednym z najtrudniejszych ponieważ naprzód jako nie liczny z klubów w A klasie ma wiernych kibiców. Dziękujemy wszystkim za doping ale musieliśmy wybrać jednego z was i tak zwycięzcą Kibica roku 2018 został:

PIOTR SZEWCZYK

Do seniorskiej piłki wszedł z przytupem. Mimo młodego wieku od razu stał się podstawowym zawodnikiem trenera Pełki. Na swoim koncie ma już kilka zdobytych bramek. Zwycięzcą kategorii Odkrycie/Młodzieżowiec roku 2018 został:

MIKOŁAJ SZYMONIK

Nie ma obronionych rzutów karnych, są tylko źle strzelone tak brzmi piłkarskie powiedzenie –ale czy jest one prawdziwe? Trzy obronione rzuty karne z rzędu, wiele wspaniałych interwencji. Zwycięzcą kategorii Interwencja roku 2018 został:

MARCIN KASPRZYK

Wybór na najlepszego zawodnika roku 2018 zapowiadał się bardzo interesująco i tak też było. Czterokrotne liczenie głosów - powód - dwóch zawodników zdobyło ich taka samą ilość. Rzecz niespotykana ale tak widocznie musiało być. Zwycięzcami Sportowca roku 2018 zostali:

MICHAŁ KOTYL

DOMINIK KOBYŁKIEWICZ