Przegrana z Okszą

Naprzód po raz kolejny okazał się gorszy od przeciwnika. W niedzielę trzy punkty pojechały do Łobodna. Naprzód przegrał, przed licznie zgromadzoną publicznością, z Okszą Łobodno 1:3 (1:1). Bramkę dla naszego zespołu zdobył Tomasz Wypych.

Podobnie jak w Popowie i Aleksandrii, dobrze rozpoczęliśmy spotkanie. W 10 minucie objęliśmy prowadzenie po świetnym strzale Tomasza Wypycha. Piłka uderzona przez naszego pomocnika była poza zasięgiem interweniującego bramkarza trafiając w samo okienko. Jednak na odpowiedź Okszy nie trzeba było czekać zbyt długo. W 20 minucie pięknym strzałem z dystansu Tomasz Turek pokonał stojącego między słupkami Adriana Karonia. Do przerwy mimo kilku okazji pod bramkami, nie padło więcej goli. W drugiej części niestety kibice nie doczekali się bramek dla Naprzodu. Do siatki trafiali tylko zawodnicy Okszy Łobodno. W 65 minucie goście objęli prowadzenie dzięki drugiemu trafieniu Tomasza Turka, a pięć minut później wynik spotkania ustalił Mateusz Grad.

Niemoc trwa. Na wiosnę Naprzód nie zdobył jeszcze żadnego punktu, a przed nami trudny wyjazd do Konopisk, gdzie zmierzymy się z trzecim w tabeli Lotem. Spotkanie odbędzie się w sobotę o godzinie 17:00.